PCI Days 2024

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas międzynarodowych targów PCI Days, które rozpoczną się już w środę.

Jest to międzynarodowe wydarzenie poświęcone przemysłowi farmaceutycznemu, kosmetycznemu oraz suplementom diety i stanowią platformę spotkań dla profesjonalistów z branży, umożliwiając im wymianę doświadczeń, nawiązywanie kontaktów biznesowych oraz prezentację najnowszych produktów i technologii.

Odwiedź nasze stoisko aby zapoznać się z ofertą, która może wesprzeć rozwój Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów będzie dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, przedstawić szczegóły naszych badań i usług oraz omówić możliwości współpracy.

Dołącz do nas na PCI Days i odkryj, jak Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Przemysłu Organicznego Oddział w Pszczynie może pomóc Ci osiągnąć cele biznesowe. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zainspirować się najnowszymi trendami i technologiami w branży.

Czekamy na Was przy stoisku A.18!
Pozostałe aktualności

Najważniejsze wydarzenia

1947Na terenie dawnej Szkoły Gospodarstwa Wiejskiego w Pszczynie powstają:
  • Stacja Doświadczalno-Badawcza Środków Ochrony Roślin Zakładów Chemicznych Azot w Jaworznie
  • Laboratorium Badania Biologii i Zwalczania Stonki Ziemniaczanej
1951Przekazanie Stacji Doświadczalno-Badawczej Instytutowi Barwników i Półproduktów w Warszawie
1957Powstaje Instytut Przemysłu Organicznego Oddział w Pszczynie jako jeden z czterech oddziałów zamiejscowych IPO w Warszawie;
1960Powstają dwa zakłady badawcze:
  • Zakład Oceny Skuteczności Biologicznej Pestycydów
  • Zakład Działania Ubocznego Pestycydów

Certyfikat Dobrej Praktyki Laboratoryjnej